Wycieczka do Zakopanego Szkoła Podstawowa - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wycieczka do Zakopanego Szkoła Podstawowa

Galerie > Galerie18

W dniach 16-18 listopada 2010 roku odbyła się wycieczka do Zakopanego grupy teatralno- tanecznej „Pinokio”.
Wyjechaliśmy po zjedzeniu śniadania w Internacie. Droga była bardzo długa ale zadowoleni dotarliśmy na miejsce. Po zakwaterowaniu się w pokojach poszliśmy na spacer po Gliczarowie. Wróciliśmy na kolację.  Wieczorem odbyła się próba tańców przed jutrzejszym występem  oraz zawody w ping ponga.
Następnego dnia wstaliśmy wcześnie rano. O godzinie 10.00 odbyły się występy  dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Gliczarowie. Dzieciom podobały się nasze tańce. Po udanych występach wyjechaliśmy zwiedzać Zakopane. Na początek zobaczyliśmy skocznie narciarskie. Następnie wyjechaliśmy kolejką na Gubałówkę, gdzie zjedliśmy obiad. Potem chodziliśmy po Krupówkach iśmy pamiątki. Ponadto zobaczyliśmy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanym.  Późnym popołudniu pojechaliśmy na baseny termalne w Szaflarachtzw. Termy Podhalańskie. Wieczorem wróciliśmy na kolację.
Ostatniego dnia wycieczki zaraz po śniadaniu wyjechaliśmy do Przemyśla. W drodze powrotnej wstąpiliśmy jeszcze do McDonald’s. Wieczorem pełni wrażeń wróciliśmy do internatu!!!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego