Konkurs przyozdabiania pisanek - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Idź do spisu treści

Menu główne:

Konkurs przyozdabiania pisanek

Galerie > Galerie31

„GIGANT JAJA ozdabiamy i NAGRODY wygrywamy”
W niedzielę, 30.marca, grupa uczniów szkoły podstawowej naszego Ośrodka pod opieką pań Małgorzaty Bryś  i Beaty Jaworskiej (oraz wsparciu pani Anny Kopacz wraz z córkami) wzięła udział w Festiwalu Gigant Pisanek.
Festiwal miał miejsce na pasażu Galerii Sanowej w Przemyślu. W ramach w/w Festiwalu Galeria Sanowa zorganizowała konkurs pt. „GIGANT JAJA ozdabiamy i NAGRODY wygrywamy”.            
  Do konkursu zaproszone zostały dzieci szkół podstawowyc
h oraz podopieczni przemyskich fundacji, świetlić środowiskowych oraz ośrodków szkolno – wychowawczych.

Nasz Ośrodek reprezentowały uczennice  klasy III : Matylda Bieńkowska, Kinga Pająk   i Paulina Senczyszyn, klasy V : Wiktoria Śliwiak i Izabela Senczyszyn wspierane przez Klaudię Czyżowską z kl. II Tb a także rodziców : państwa Tadeusza i Ewę Senczyszyn oraz panią Elżbietę Śliwiak .

 W tym roku Gigant Jajo dekorowaliśmy wspólnie z podopiecznymi Fundacji „Jerzyk”, którzy w równym stopniu przyczynili się  końcowego efektu naszej pracy.

Zadanie konkursowe polegało na ozdobieniu gigantycznej, blisko półtorametrowej pisanki wielkanocnej. Następnie, przez kolejne 2 tygodnie będzie trwało głosowanie na najładniejszą  z nich. Głosowanie będzie odbywało się na specjalnych kuponach, które otrzymuje się przy okazji dokonywanych zakupów (20 zł wydane na zakupy będzie wymieniane na 1 kupon do głosowania). Dzieci, których pisanki zdobędą najwięcej głosów otrzymają nagrody.
SERDECZNIE WSZYSTKICH ZACHĘCAMY DO ODDAWANIA GŁOSÓW NA PISANKĘ NR 6 (SP NR 12 I FUNDACJA „JERZYK”).
Wielki Finał odbędzie się 13.kwietnia od godz. 13.00.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego