Mikołaj 2013 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mikołaj 2013 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Galerie > Galerie30

5 grudzień 2013 roku był szczególnym dniem dla dzieci Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nr 2 dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej w Przemyślu, ponieważ wraz z orszakiem aniołów przybył do nich Święty Mikołaj z pełnym koszem prezentów.
Spotkanie z niezwykłym gościem odbyło się dzięki wsparciu Pani Agaty Trzpis - nauczycielki II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu oraz uczniów klasy II D, którzy przygotowali wspaniałe paczki i zadbali o wytworzenie miłej atmosfery.
W prezencie od naszych wychowanków nasi darczyńcy otrzymali "Leksykon Języka Migowego". Mamy nadzieję, że zachęci on niejedną młodą osobę do nauki języka miogowego w celu nawiązania jeszcze ściślejszych relacji z osobami niesłyszącymi. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tej wspaniałej inicjatywy rozwijającej wśród młodych osób najpiękniejsze cechy osobowości, z serca dziękujemy. Niech nagrodą będzie uśmiech dziecka promieniujący radością i szczęściem.
Składamy serdecznie podziękowania dla pana dyrektora II LO Artura Picha za wsparcie tej inicjatywy, otwartość i życzliwość.
Piękne jest to, że tak w trudnych czasach znajdują się młodzi, wrażliwi ludzie, którzy potrafią otworzyć swe serca na innych.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego