Mecze w Radomiu - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mecze w Radomiu

Galerie > Galerie9

W dniach 17-19 maja 2009 roku w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski
w Halowej Piłce Nożnej Niesłyszących .
Zakwalifikowanych było 16 zespołów. Grupę z Przemyśla reprezentowali zawodnicy z Klubu Sportowego Niedźwiadek w składzie: Janusz Pikuła, Dariusz Pleśniak, Paweł Młodowiec, Dariusz Michno, Marcin Pasieka, Waldemar Balawender, Arkadiusz Szałyga, Mateusz Bartecki. Opiekunowie: mgr Artur Delendowski oraz mgr Małgorzata Bryś.
Znaleźliśmy się w grupie C - rozgrywki toczyły się między zespołami: "Surdutem" Kielce, "Olimpem" Wejherowo, "Świtem" Wrocław i naszym "Niedźwiadkiem".
Pierwszy mecz z "Olimpem" Wejherowo przegraliśmy 1-5 (0-3), honorową bramkę strzelił Waldemar Balawender. W drugim meczu szala zwycięstwa przechyliła się na naszą stronę i  z  "Surdutem" Kielce -ubiegłorocznym mistrzem Polski- wygraliśmy
1-0 (0-0), złotego gola do bramki przeciwników oddał Arkadiusz Szałyga. Ostatni mecz ze "Świtem" Wrocław również okazał się dla nas zwycięski, uzyskaliśmy przewagę 2-1 (1-0).Bramki strzelili: Paweł Młodowiec i Mateusz Bartecki.
Zwycięskie mecze pozwoliły nam zakwalifikować się do ćwierćfinału. Graliśmy z DERBOWYM Klubem Podkarpackim z Rzeszowa Res-Gest. Po zaciętym meczu, gdzie nasi uczniowie prezentowali niesamowitą wolę walki i dzielną postawę -Paweł Młodowiec strzelił bramkę -  musieliśmy dzielnie przyjąć ostateczny wynik 1-2 (1-1) dla Rest-Gestu.
Następne rozgrywki niedługo a jak wiadomo piłka jest okrągła, a bramki są dwie! Chłopaki: Nic się nie stało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i pełni nadziei w zwycięstwo trzymamy kciuki za wygrane w kolejnych meczach.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego