Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 5- osobowej na Murawie Chłopców do lat 16 - Lublin 25-27.05.2012 r. - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Idź do spisu treści

Menu główne:

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 5- osobowej na Murawie Chłopców do lat 16 - Lublin 25-27.05.2012 r.

W dniach 25-27 maja 2012 roku odbyły się w Lublinie  II Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 5- osobowej na Murawie Chłopców do lat 16. I po raz drugi nasza reprezentacja zajęła IV miejsce. Lepsi od nas okazali się młodzi piłkarze z „Mazowsza” Warszawa – I miejsce, „Olimpu” Wejherowo – II miejsce i „Spartanu” Lublin, z którymi w walce o III miejsce przegraliśmy 2:1. Ponadto w turnieju udział wzięły drużyny z Bydgoszczy, Krakowa, Gliwic, Raciborza. Pomimo, że nasi młodzi zawodnicy nie zdobyli żadnego medalu, swoją grą zachwycili kibiców i trenerów innych drużyn. Trzech chłopców zostało powołanych przez trenera-selekcjonera do młodzieżowej kadry w piłce nożnej i weźmie udział w tygodniowym zgrupowaniu w Brennej, skąd wybrana dwunastka pojedzie na Międzynarodowy Turniej, który w pierwszej połowie lipca odbędzie się na Słowacji. Trzymamy kciuki, aby cała nasza trójka zakwalifikowała się do tego turnieju.