Konkurs Angielskiego - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu dla Niesłyszących i Niedosłyszących

Idź do spisu treści

Menu główne:

Konkurs Angielskiego

W dniach 17 - 19 kwietnia 2015r. w Krakowie odbył się XII Ogólnopolski Konkurs Znajomości Języka Angielskiego dla Niesłyszących. Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie w składzie: Natalia Pelczar (kl. VI SP) oraz Damian Szafran i Daniel Tracz (kl. III Gimnazjum).
W konkursie ogromny sukces odniosła Natalia Pelczar - zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych - stanęła na podium i otrzymała medal, dyplom oraz wspaniałe nagrody. Damian Szafran i Daniel Tracz zajęli odpowiednio VII i XII miejsce w kategorii gimnazjum, w której wzięło udział najwięcej, bo aż 29 uczniów. W klasyfikacji zespołowej, na 23 ośrodki, nasz Ośrodek zajął 5. miejsce. Gratulujemy!
Po napisaniu prac wszyscy uczestnicy konkursu wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Wieliczki i mieli możliwość zwiedzenia jedynej w swoim rodzaju kopalni soli.